KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7574015
nr 757 4015
Etsning
signerad, Klippa i havet, 4/50, motivets mått: 36 x 29
Utrop:
400 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 maj 2012
kl 19:55:37
150 kr
400 kr
350 kr
450 kr
500 kr
1.100 kr
900 kr
6