KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7574015

nr 757 4015

Etsning

signerad, Klippa i havet, 4/50, motivets mått: 36 x 29

Utrop:

400 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 7 maj 2012
kl 19:55:37